Про нас

921

Успішних проектів

2013р.

Були засновані

653

Щасливих клієнтів

Ми - команда молодих і креативних фахівців, які займаються улюбленою справою - реалізацією ідей наших клієнтів в комфортні та якісні меблі. Наша команда складається з людей, які є професіоналами в сфері сучасних меблевих технологій та дизайну.

Ми прагнемо до вдосконалення і завжди стежимо за сучасними трендами в області меблевих технологій, намагаємося запропонувати клієнтові все найякісніше і нове. Надаємо клієнту тільки якісні меблі, які пройшли контроль якості на етапі виробництва.

Ми компанія, яка володіє власним сучасним виробництвом і новим обладнанням, що дозволяє нам забезпечувати високу якість виготовлених меблів.

Співпраця на пряму з виробниками, дозволяє нам пропонувати для своїх клієнтів тільки кращі комплектуючі та матеріали.

Наші клієнти:

Ксения Дариенко
Ксения Дариенко
2020-12-17
Проверенный
Мы очень довольны! Interno помогли сделать нашу гостиную такой что из неё не хочется уходить)🥰Диван сделан по всем нашим пожеланиям, огромный диван на который наконец-то все влезут!!!) обращайтесь-останетесь довольны!)
Олеся Бондаренко
Олеся Бондаренко
2020-12-15
Проверенный
Добрий день! Дуже задоволена компанією Interno,вся мебель в квартирі виготовлена ними, спочатку замовили одне, потім інше, так і все в квартиру зробили, мені сподобався підхід Ігоря, Роми,видно, що люди професіонали, які допомогали з дизайном, вибору матеріалу, рекомендували останні новинки які зараз роблять.Зроблено якісно, у вказаний час і дуже гарно!І ще хочу відмітити, і сказати дякую монтажникам, імен не пам'ятаю правда, дуже якісно встановлюють і дуже виховані і добрі люди! До речі, рекомендувала подрузі, теж замовляла і залишилась задоволена!
Анастасия Старовойтова
Анастасия Старовойтова
2020-12-15
Проверенный
Долго искали хороший магазин мебели, где будет много выбора, хорошее качество и цена.. и мы нашли INTERNO !!! Здесь отличная команда, которая исполнит Ваши желания , предложат альтернативу или свой вариант дизайна , если Вы просто не знаете чего хотите ) Есть гарантия и всегда исправят какие-то неполадки, если они у Вас появились в ходе експлуатации. Здесь мы нашли все для нашего дома. Рекомендуем магазин INTERNO! Спасибо команде , всё на высшем уровне !!!
Серега Майчук
Серега Майчук
2020-11-28
Проверенный
Однозначно рекомендую. Зробили комплексно-індивідуальний підхід по меблям всієї квартири. Повірте ці хлопці знайдуть компроміс і головне чують клієнта. Баланс якість-фінанси збережений на всі сто. Но головне не це, головне що і через рік можна спокійно набрати і підправити якісь поломки чи наприклад реконструювати кімнату(наприклад під друге дитя). Та і в загальному приємно спілкуватися. Процвітання Вам в цей непростий час.
Анжела Гаврилова
Анжела Гаврилова
2020-11-18
Проверенный
Рекомендую. Заказывали 4 комплекта мебели. Все наши пожелания были учтены. Изготовлено качественно и в срок. Очень внимательные и приятные сотрудники. Молодцы! Успеха вашей компании.
Anna Balkova
Anna Balkova
2020-11-16
Проверенный
В interno заказывала почти всю мебель в квартиру, и ни разу не пожалела, это профессионалы, которых ещё нужно поискать в нашем городе. Хотела отметить ткань которую используют. Не ожидала что она на столько крутая, разлила красное вино случайно на кровать, думаю ну всё химчистка нужна будет, но нет, протерла мокрой тряпочкой и как ничего не было, неожиданно приятно )
Iryna Chernyshova
Iryna Chernyshova
2020-11-08
Проверенный
Добросовісні, відповідальні та душевні виконавці. Рекомендую всім, хто втомився від «черкаського сервісу».
Svitlana Dzhulai
Svitlana Dzhulai
2020-11-06
Проверенный
Задоволена співпрацею з «Інтерно» - вони професіонали своєї справи у розробці дизайну, у виготовленні та монтажу меблів. Замовляла дитячу кімнату. Були враховані всі побажання! замовлення виготовили згідно домовлених термінів. Дякую Ігору, Роману та Мар’яні , бажаю успіхів у вашій роботі!
Mariana Domeany
Mariana Domeany
2020-10-27
Проверенный
Надзвичайно задоволена роботою команди 'Interno'. Кожен співробітник, з ким доводилось знайомитись і вирішувати робочі питання, проявили себе як професіонали своєї справи і дуже приємні та порядні люди, що є не менш важливо. Знаю про що говорю, адже попередньо співпрацювали з двома меблевими фірмами. Єдине, про що шкодуємо, що звернулись до вас так пізно. Далі - тільки з Вами. Бажаємо вам вдячних та задоволений клієнтів!
ZeyneX
ZeyneX
2020-09-24
Проверенный
Заказывал изначально кухню т.к. предполагался заказ по индивидуальному проекту, в итоге работы были выполнены довольно качественно поэтому принял решение также заказать тут изготовление прихожей и шкафа-купе, всё было выполнено на высоком уровне и в пределах оговоренных сроков, отдельная благодарность Игорю за личное курирование выполнения работ!
×

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.