Рекомендації щодо чищення стільниць Fundermax
При плямах невідомого походження слід послідовно виконати процеси чистки з пункту A до G, починаючи с загального чищення, до досягнення бажаного результату. Щоб уникнути утворення смуг або слідів від рідини повинен бути виконаний заключний етап очищення.


Типи забруднень:
А- олівці, відбитки пальці, фруктові соки, масний бруд, кава, крейда, залишки мила, пил, чай
В- мастика для натирання підлоги, жир/масло
С- засоби для протравлювання, дисперсія ПВА, дисперсійні фарби, жир/масло, фломастер, клейкі речовини, кулькова ручка, лаки, губна помада, маркер, крем для взуття, аерозольні фарби, штемпельна фарба, смола (цигарки), воскова крейда, залишки воску.
D- бактеріологічне забруднення, кров, кал, хвороботворні бактерії, сеча.
Е- клей з сечовини, гібридний клей, штучні смоли, монтажна піна, ПУ піна, двокомпонентний клей/лак.
F- ущільнююча маса (як силікон),
G- вапно, іржа, сліди від рідин.
Загальне чищення
Очистити поверхню чистою гарячою водою з використанням м’якої губки. Не терти ( не використовувати абразивну сторону губки), використовувати м’яку ганчірку або м’яку щітку (наприклад, нейлонову щітку).
Процес чищення А
Аналогічний загальному чищенню, з додатковим використанням звичайних очищаючих засобів без підсилення тертя складових частин. Наприклад засоби для миття посуду ( Palmolive, Fairy), засоби для чищення скла (Ajax, Frosch)
Процес чищення В
Якщо забруднення не вдалося видалити під час процесу чищення А, слід застосувати розчин з рідкого мила і води (1:3). Залежно від ступеня забруднення, залишити засіб для чищення на поверхні на кілька хвилин.
Процес чищення С
Аналогічний загальному чищенню, але додатково може використовуватися органічний розчинник (наприклад, ацетон, спирт, розчинник, скипидар). У разі більш сильних забруднень їх слід видалити механічно.
Увага! Щоб уникнути подряпин, слід використовувати пластиковий або дерев’яний шпатель.
Процес чищення D
Аналогічно загальному чищенню, але додатково використовується звичайний побутовий дезінфікуючий засіб. Можливе застосування чистки парою. Щоб уникнути намокання, треба обережно поводитися з допоміжними матеріалами (наприклад дерев’яною підкладкою, облицюванням стін, ізоляційними матеріалами і т.д).
Процес чищення Е
Негайно видалити! При необхідності виконати процес чищення С і заключний етап чищення.
Процес чищення F
Насухо протерти поверхню м’якою ганчіркою або м’якою губкою. Якщо забруднення не були видалені, використовувати засіб для видалення силікону (наприклад, фірми Molto).
Процес чищення G
Після завершення загальної чистки можуть використовуватися рідкий миючі засоби з полірувальною крейдою. Використовувати рідкий очищувач з полірувальною крейдою тільки в крайньому випадку! При екстремально сильних вапняних забрудненнях, можно використовувати очисні кислотні засоби (наприклад, 10% оцтова або лимонна кислота).
Заключний етап
Видалити засіб для чищення великою кількістю води. Щоб уникнути утворення смуг і слідів від рідини, насухо протерти поверхню тканиною , яка добре вбирає вологу або паперовою серветкою.
За умови очищення розчинниками, дотримуйтеся інструкції щодо запобігання нещасними випадками! Провітрюйте приміщення, тримайте очисні засоби далеко від джерел відкритого вогню!